Koliko dnevno provodite vremena na društvenim mrežama

više od dva časa
oko dva časa
manje od jednog časa

Резултати
часовник
Сјеница
Бројач посета
Септембар 2017
НЕДПОНУТСРЕЧЕТ ПЕТСУБ

Администрација

Вест

Јавни позив за ПРЕВОЗ УЧЕНИКА И РАДНИКА

Датум: 19. Avgust 2014 11:31 Категорија: Новости

Комисија за јавне набавке, ОШ  "Бранко Радичевић"-  Штаваљ ,  оглашава  ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА  "ПРЕВОЗ УЧЕНИКА И РАДНИКА ШКОЛЕ". за школску 2014/ 2015.годину-
Позив и потребна документа  можете преузети из   менија   ЈАВНЕ НАБАВКЕ

Жеље за упис у средње школе

Датум: 02. Jul 2014 08:17 Категорија: Новости

Управо су објављени извештаји о жељама ученика  -Можете их погледати  ОВДЕ

Честитка

Датум: 24. April 2014 08:16 Категорија: Новости

Као бивши ђак ове школе пријатно сам се изненадио када сам данас, лутајући по интернету и тражећи појмове који би ме бар мало вратили у мој родни крај и моју вољену школу, наишао на Ваш сајт. Лепо урађен сајт, дивне слике и обавештења.... Драго ми је да видим да и та вредна и паметна деца, заједно са својим наставницима, иду и корак са светом.

Велики поздрав из Новог Сада,
Драган Кнежевић,
дипломирани инжењер електротехнике и рачунарстава

Општинска такмичења

Датум: 27. Mart 2014 13:45 Категорија: Новости

Ученици наше школе су учествовали на општинском такмичењу из више предмета: Срског језика, Матеметике, Историје ,Географије, Хемије  и Биологије и освојили запажене   резултате ,које можете погледати  ОВДЕ

Школско такмичење из хемије

Датум: 26. Februar 2014 18:48 Категорија: Новости

У четвртак,20.фебруара у  ош " Бранко Радичевић" у Штављу одржано је школско такмичење из  ХЕМИЈЕ,  за ученике седмог и осмог разреда.  Резултате  са такмичења можете погледати  ОВДЕ

такмичење из српског језика

Датум: 21. Februar 2014 13:04 Категорија: Новости

У петак, 21.02.2014.године у основној школи ''Бранко Радичевић'' у Штављу одржано је школско такмичење из српског језика   РЕЗУЛТАТИ

Такмичење из биологије

Датум: 21. Februar 2014 08:34 Категорија: Новости

У четвртак, 20.02.2014.године у основној школи ''Бранко Радичевић'' у Штављу, одржано је школско такмичење из биологије за ученике од петог до сомог разреда   РЕЗУЛТАТИ

Обележен Дан Државности Србије

Датум: 19. Februar 2014 08:35 Категорија: Новости

У петак 14.02.2014.године  у основној школи ’’Бранко Радичевић’’ Штаваљ   први школски час је био посвећен националном празнику Сретењу- Дану државности   Србије.О значају  Националног празника Дана државности Србије  пригодно предавање је одржала  професорица историје Сојчић Наташа.

Посета

Датум: 18. Februar 2014 07:55 Категорија: Новости

У оквиру пројекта „Образовање за одржви развој на Западном Балкану“, који финансира Министарство спољних послова Финске, делегација  Регионалног  центра за животну средину  (R.E.C.) из Београда  и  Сарајева  ,  посетила  је у Петак, 14.02.2014.године,  основну школу   ,,Бранко Радичевић’ у Штављу . У  току посете  сумирани  су резултати реализације пројекта: у оквиру првог круга доделе грантова -унапређена  је инфраструктура и  енергетска ефикасност школског  објекта- и у оквиру другог круга доделе  грантова (унапређење квалитета наставе кроз увођење савремених метода, облика рада и наставних средстава у складу са концептом одрживог развоја; серија обука за наставнике; обезбеђивање услова за примену савремених информационих технологија у настави;  интердисциплинарно обрађивање теме одрживог развоја кроз редовне и ваннаставне активности). Одржан је и састанак са наставницима основних школа ‘’Братство-јединство’’ Дуга Пољана, ‘’Свети Сава’’ Баре И гимназије ‘’Јездимир Ловић’’ из Сјенице  који су прошли серију обука у оквиру другог имплементираног пројекта. За госте ученици осмог разреда су одржали угледни час  на тему '' Животна средина у опасности-  Сировине и  отпад'' .

Такмичење из физике

Датум: 06. Februar 2014 10:44 Категорија: Новости

У среду, 05.02.2014.године у основној школи Бранко Радичевић'' у Штављу одржано је школско такмичење из  физике
РЕЗУЛТАТИ